ŘEŠÍŠ NĚJAKÉ KONKRÉTNÍ TÉMA? JSI VÍCE V HLAVĚ, NEŽ V TĚLE?

Ukáži Ti cestu, jak z toho ven

Cítíš se tak nějak zaseklá? Nevyslyšená? Točíš se v kruhu a nevíš, jak z něj ven? Zastav se teď an chvíli a odpověz si na tyto otázky:

  • Máš málo energie?
  • Pořád myslíš na všechny povinnosti?
  • Nemáš dost času na sebe?
  • Bolívá Tě hlava?
  • Cítíš se stažená a ve stresu?

Pojďme si společně říct, jak z toho ven. Nabízím Ti dlouhodobou individuální spolupráci šitou na míru přímo Tobě a Tvému osobnímu tématu. Společně rozpohybujeme Tvůj život a Ty se konečně budeš moct hnout z místa.

Pomocí tance a pohybu společně najdeme tu správnou cestu, uvolníme tělo, dáme prostor Tvé duši a ještě se podíváme na ty nejdůležitější pohybové základy, jako je chůze, správný postoj, nebo dech.

Uvolnění

Tanečně-pohybová terapie je celostní harmonizující přístup. Řeší vnitřní témata z mnoha úhlů, pomáhá prožít skryté emoce, neprožité zážitky, pracovat s depresí, úzkostí, či se stresem. To vše skrze povídání a cílená pohybová cvičení.

Lepší fyzická kondice

Vše je propojené. Případné tlaky na hrudi, nesoustředění, bolesti hlavy, krční páteře – to vše souvisí nejen s fyzickými problémy, ale také s vnitřním prožíváním. Když se cítíte být ve stresu, je ve stresu i tělo. Uvolníme-li stres, povolí i přetažené svaly.

Lepší koncentrace

Už žádné zapomínání a špatné soustředění. Pomocí konkrétních cvičení se naučíme, jak zastavit, zpomalit a jak mít klidnější hlavu.

Zklidnění

Zklidnění a vědomí toho, jak se zastavit, to je základ práce se sebou, se stresem, s vyhořením. Naučíme společně se, jak na to.

Prostor pro vyjádření

Tanečně-pohybová terapie je možnost, jak řízeně pojmenovat a projevit v bezpečném prostoru všechny vaše myšlenky, strachy a vnitřní prožitky.


Tanečně-pohybová terapie je druh umělecké terapie, která používá tanec a pohyb jako léčebný prostředek v rámci cílených pohybových a tanečních cvičení. Jedná se o účinný léčebný prostředek a prostředek pro sebevyjádření.

Je vhodná pro všechny. Při setkáních nejde o výsledné dílo, ale o proces, který na setkání proběhne. Každý v sobě máme své pohybové vzorce, jejichž ovlivněním je možné ovlivnit i celkové prožívání. 

Ne. Opravdu nemusíš mít žádné taneční, nebo pohybové vzdělání. Jde o prožitek. Navíc projdeme různé relaxační a dechové techniky, podíváme se na práci s chodidly, správným postojem, nebo třeba s chůzí. To vše Ti pomůže propojit se lépe s tělem, dostat se z hlavy zpět do těla a získat prostor pro volné vyjádření.